resim yükleniyor....

Veri Girişi İşlemleri

Alanında uzman çalışanlarımız ile daha önce topladığınız anket vb. verilerin SPSS, Excel, sizin hazırladığınız/kullandığınız diğer programlara aktarılmasına katkı sağlamaktadır. Araştırma verilerinin bilgisayara aktarılmasında verilerin türüne ve bilgisayara aktarılma hızlarına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Buna göre;

 

  • Bilgisayara aktarılacak olan verilerde herhangi bir açık uçlu soru bulunmuyorsa, bu tür anketlerin bilgisayara aktarılmasında saat ücreti 7 TL’dir.
  • Bilgisayara aktarılacak olan anketlerde açık uçlu ve kapalı uçlu soruların oranının birbirine yakın olması durumunda anketlerin bilgisayara aktarılmasında saat ücreti 8 TL’dir.
  • Bilgisayara aktarılacak ankette çok fazla sayıda açık uçlu soru varsa, ayrıca soruların kodlanmasında da çok fazla seçenek ortaya çıkıyorsa anketlerin bilgisayara aktarılmasında saat ücreti 10 TL ‘dir.

 

Veri girişi işlemlerinde verilerin giriş süresi 3 saat ve altı ise 20 TL alınmaktadır. 3 saatten daha uzun süren veri girişi işlemlerinde yukarıda bulunan fiyat tarifesi geçerlidir.

 

DİPNOT: İsteğiniz doğrultusunda veri girişleriniz için özel bilgisayar yazılımları hazırlanabilmektedir. Elinizde bulunan verilerin, veri tabanına yada benzeri sistemlere aktarılması işlemleri de tarafımızdan yapılabilmektedir. Bu işler için istenilen yazılımlar ve aktarılacak veriler fiyatı belirleyen temel faktördür. Fiyat için bizimle iletişime geçinizDiğer Hizmetlerimiz

Çalışma Sistemimiz Nedir? (Görüntüle)

Sıkça Sorulan Sorular (Görüntüle)

Lisans ve Lisansüstü Tez Danışmanlığı (Görüntüle)

İstatistiksel Veri Analizleri (Görüntüle)

Benzerlik ve İntihal Oranının Azaltılması (Görüntüle)

Makale ve Bildiri Danışmanlığı (Görüntüle)

Ulusal ve Uluslararası Proje Danışmanlığı (Görüntüle)